| NicolaeN a întrebat:

Salut, am vazut mai demult un film, era cu niste soldati pe care ii puneau sa isi omoare familiile ca sa nu fie milosi, iar apoi le dadeau cate un animal mic sa il creasca dupa care trebuiau sa omoare si acel animal, din cate imi amintesc era cu sarbi, dar nu sunt sigur, multumesc

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Equilibrium, 2002
Posibil...

| NicolaeN explică (pentru floresdemayo):

Din pacate nu acela este filmul pe care il caut, multumesc oricum

| tudysteaua a răspuns:

Nu e a serbian film.nu are nici o legatura cu descrierea de mai sus.pare interesanta descrierea as vrea sa vad si eu filmul daca stie careva numele

| Marduk7 a răspuns:

A serbian film sau Srpski film

| NicolaeN explică:

Mai imi amintesc din film ca erau si cu soldati rusi si cei din kosovo/serbia se tot antrenau, iar la un moment dat le puneau la soldati niste casti in ureche ca sa asculte niste urlete/tipete ca sa ii "innebuneasca" de cap ( imi scuzati descrierea, dar tot asa pe secvente imi amintesc filmul)