| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am vazut mai demult un film era daca nu ma insel cu tom hanks sau harrison ford, nu mai stiu exact.
El, actor principal impreuna cu sotia mergeau la o intalnire cu cineva, la un restaurant/hotel, pe drum au avut un mic accident cu taxiul si el a intarziat la acea intalnire, cand a ajuns la destinatie, sotia pretindea ca nu-l cunoaste si ca nu are nici o treaba cu el, ea fiind in tot acest timp cu altul, apoi urma ca el sa incerce sa dovedii ca ea minte si ca el este adevaratul sot al ei, ceva de genul acesta, daca stie cineva cum se numeste.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alinw1 a răspuns:

Pare asemănător cu Unknown 2011.

1 răspuns: