| Cosmin_Istina_1995 a întrebat:

Am vazut mai demult un film si as dori sa ma ajutati cum se numeste. In film era o familie, parintii si o fetita care mergeau in vacanta, dar pe drum ei fac un accident in urma caruia doar fata supravietuieste. Va rog sa ajutati. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| dannys a răspuns:

Nu stiu numele filmulul pe care il cauti dar pana il gasesti te poti uita la asta: If I Stay (Daca as ramane).

| Cosmin_Istina_1995 explică (pentru dannys):

Acesta este filmul pe care il cautam! Aici are loc accidentul! Multumesc mult!

1 răspuns: