| puffy7 a întrebat:

Salut, am vazut recent serialul under the dome, din care am vazut ca sunt 2 sezoane a cate 13 episoade fiecare, DAR la sfarsitul sez 2 nu e nici pe departe sfarsitul serialului din cate se vede, se si zice la sfarsit sfarsitul sezonului ( deci nu al serialului) intrebarea mea este se stie ceva de un sezon urmator 3?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Sezonul 2 a fost produs in 2014, asa ca e greu de spus cand va fi urmatorul sezon. Daca finalul e deschis, cu siguranta vor exista si alte sezoane, dar numai daca, din diferite motive, producatorii nu vor anula continuarea. Tot ce poti face e sa urmaresti informatii despre serial pe internet, de unde vei afla si cand va aparea sezonul 3.