| Phercine a întrebat:

Hei!
Fani ai serialului Wolf Blood, in al 2 lea sezon, Meddy se transforma pentru totdeauna in lup la sfarsitul sezonului? Cate episoade are un sezon? Si cand credeti ca o sa apara la TV al 2 lea sezon?
Dau funda! :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut sunt mare fană a acestui serial! Nu știu de faza cu Maddie că am văzut online doar câteva secvențe pe sărite din sezonul 2. Sezonul 2 are, ca și primul, 13 episoade. Se zvonește că apare la TV în toamna asta.

| Phercine explică (pentru anonim_4396):

Dar eu am vazut sfarsitul episodului 13 si e cam trist. sad