| AnonimulX1 a întrebat:

Salut!
Am văzut recent un film(anihilatia) și as vrea sa știu,la ce se refera finalul, mersi!

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu intelegi un film (sau o carte), vizioneaza-l /citeste-o de mai multe ori, pana ce intelegi despre ce este vorba.

| AnonimulX1 explică (pentru Bula):

Am înțeles despre ce este vorba, insa doresc sa vad daca am aceeași idee cu a celui cei imi răspunde, sau sa vad păreri diferite,

| gabicoo a răspuns:

Pe scurt: El a ars-o pe ea! Ea a rămas borțoasă! Apoi a venit tasu' cu pușca și la anihilat pe el!
winking

| AnonimulX1 explică (pentru gabicoo):

Îți dai seama, ți ai pierdut 5 minute din viata sa mi scrii mie aici niște baliverne?

| Brizbriz a răspuns:

Vin rusii?