| floricicadecolt a întrebat:

Care e cel mai recent film ce l-ati vazut la cinema? si cum v-a placut?

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Pompeii.

Personajul principal este Kit Harington (Jon Snow din Game of Thrones), aşa că mi-am luat o prietenă de mânuţă si am mers cu speranţa că va fi epic; însă n-a fost aşa; şi-mi vine să mor.

| Seepty a răspuns:

Cel mai recent film a fost RoboCop.

| PerfectLife a răspuns:

Non-stop.Destul de bun, actiune, suspans, cu un actor de exceptie.Ti-l recomand.

| e36 a răspuns:

Need for speed. ţi l recomand cu plăcere!
p.s. să nu cauţi filmul pe net din două motive : 1. găseşti doar cam(nu înţelegi nimic din el) 2. îţi pierzi timpul

| DiaAndra a răspuns:

Captain America:The Winter Soldier...a fost cel mai tare film vazut vreodaaataaaaa, nu am cuvinte sa exprim cat de mult mi-a placut, a fost GENIALLLL.Dar iti sugerez sa vezi Captain America:The first avenger ca sa intelegi ce se intampla in acesta pentru ca asta a fost primul iar cel de care ti-am zis este continuare. Oricum cel de acum e mult mai tare dar nu-l gasesti inca pe net pentru ca e prea nou.