| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am vazut un film acum ceva timp, n-am nici o idee unde l-am vazut. Din cate imi aduc aminte, filmul incepe cu un taran conducandu-si masina si-l gaseste pe unul intins in mijlocul drumului, dar nu era mort. Nu mai stiu din ce motiv erau mai multe persoane care-l cautau sa-l omoare. Ceva mai tarziu il omoara pe fratele unui negru (ambii incercand sa-l omoare). La sfarsit acelasi negru il ajuta sa-l omoare pe cel din spatele chestiei asteia. Vreo idee?

2 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Yandel, reformuleaza putin ca suna ilar cum povestesti.

| Yandel a răspuns (pentru Leocerba):

Asta-i tot ce-mi aduc aminte din pacate. Nu prea am cum sa formulez altfel happy