| Pertrova a întrebat:

Era o data pe Disney Channel un film de Craciun, cu un tip al carui tata era chiar Mos Craciun. Tipul era casatorit, avea o familie frumoasa si traia parca in New York, nu conteaza prea mult aceasta informatie big grin. El este certat cu Mos Craciun, dar cand afla ca Mosul este in pericol de a nu putea distribui cadourile pentru Craciun el pleaca in Laponia, parca la convingerea sotiei lui. Cum se numeste filmul? Va rog mult! Merci! Dau funda!

5 răspunsuri:
| paulciul123456789 a răspuns:

Nu ii cumva scrisoare pentru mos craciun? https://www.youtube.com/watch?v=ei_9VZ-RtVk

| wisesmartboyqaazwwsee a răspuns:

Cred ca filmul se numeste ELF

| Pertrova explică (pentru wisesmartboyqaazwwsee):

Am gasit filmul! Se numeste Operatiunea Craciunul(sau in engleza Like Father, Like Santa sau The Christmas Takeover)

| Pertrova explică:

Din pacate nu este nici unul dintre filmele sugerate de voi!

| Pertrova explică:

L-am gasit! Se numeste Operatiunea Craciunul... sau in engleza Like Father, Like Santa. Gasiti filmul pe youtube in intregime