| winter95 a întrebat:

am vazut un film cu un jaf intr-o banca in care jefuitorii sapasera un canal pe sub pamant pentru a ajunge la banca. planurile le sunt stricate de unul dintre jefuitori, care fiind claustrofob ramane blocat in canalul sapat. stie cineva ceva asemantator? va rog. multumesc:*

3 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Eşti sigur că jefuiau o bancă? În The Great Escape-Marea evadare e o fază asemănătoare dar ei încercau să evadeze dintr-un lagăr,nu erau jefuitori. Danny, jucat de Charles Bronson face un atac de panică în tunel din cauza claustrofobiei, ceea ce îi întârzie considerabil pe cei aflaţi în urma lui.Vezi trailer http://www.youtube.com/watch?v=xkwmIDx9RwQ

| winter95 explică:

Nu este

| winter95 explică:

@aqualuna nu este "the great escape".era cu o banca jefuita.multumesc oricum