| diavolulnebun a întrebat:

Salut am vazut un film mai de mult si nu mai stiu cum se numeste... Era vorba de 2 frati. unul era politist si celalalt era in mafie. Cel din mafie a vrut sa iasa dar la omorat seful. dupa fratele lui intra in mafie lui isi bate tatuaje etc... face mai multe fapte pentru a intra in mafie. si nu prea imi mai amintesc.big grin poate stiti ceva gen.

Răspuns Câştigător
| R1pstar a răspuns:

Fastfurios sau cursamortala saucursa morti

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Fast and Furios.

| TestPetrut a răspuns:

Fastfurious? ei bine sunt mai multe serii din fast

| Letty03 a răspuns:

Fastfurious

| diavolulnebun explică:

Frate nu e fast and furios happy sad era cu mafia nu cu curse de strada filmul nu implica curse de strada...