| Zinv a întrebat:

Salut! As dori sa imi fac un abonament la o companie de filme, gen Netflix.
Nu-mi place la cei de la Netflix pentru ca nu baga filme noi.
Imi puteti recomanda niste aplicatii de filme/seriale care sa bage filme noi, va rog.

3 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Si pe Netflix baga destule noi, doar ca nu stii ti sa cauti.

| Floriannn a răspuns:

In general aplicatiile pentru filme nu sunt de incredere pentru ca poate exista riscul ca ip-ul tau sa fie expus un locuri periculoase sau sa descarci fara sa vrei un malware. Mai simplu si mai putin periculos ar fi sa te uiti la filme pe site-urile romanesti pentru filme/seriale subtitrare in romana. Dar trebuie sa eviti reclamele. Un ad-blocker te-ar putea ajuta.