| DOOOPX a întrebat:

Salut, imi puteti recomanda niste filme/seriale de pe Netflix?

4 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

The Irishman, o capodopera de film creata de maretul Scorsese, Marriage Story, The Ballad of Buster Scruggs, Hell or High Water, Room (film de Oscar), toate aceste titluri sunt titluri de filme, seriale nu obisnuiesc sa vizionez, singurul serial pe care l-am vazut a fost GoT

| MariaMonica2009627 a răspuns:

Seriale mișto de pe Netflix:
1 Scream
2 Teen Wolf
3 Marianne
Filme :
Un prinț de Crăciun
Bebelușul Regal
Calendarul magic

| sunttare666 a răspuns:

Pai cel mai bun film de pe Netflix acum este Andrei VVVV este un film post modernist (neo/post noir) despre un adolescent care comite o crim a (nu vreau sa dau spoilere mari aici dar uitate pana la finalul primului sezon macar) si acesta trebuie sa descopere de ce a comis crima (no sa-ti vina sa crezi atat ati zic) si alt serial bun pe carel mai stiu de pe netlfix nu stiu sa-ti zic ala il stiu si e bun uiitate la el