| hopaiaca a întrebat:

Salut, as dori si eu cateva seriale gen Merlin, legend of the seeker. sa fie SF si evenimentele vechi (antichitate laughing. mersi

6 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Roar-Legenda lui Conor cu Heath Ledger,Hercules-The Legendary Journeys,cu Kevin Sorbo,Conan cu Ralf Moeller,BeastMaster cu Daniel Goddard, Tales from the Neverending Story, The Adventures of Sinbad cu Zen Gesner

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Young Hercules cu Ryan Gosling,Highlander cu Adrian Paul, Camelot-nou-nouţ, abia a fost difuzat primul episod http://www.nasul.net/2011/02/camelot-un-nou-serial-tv/ http://www.imdb.com/title/tt1672189/ şi cam ăstea sunt toate...

| alexutza003 a răspuns:

Xena daca iti place, ca asa mai noi nu prea mai sunt seriale in genul lui merlin sau legend of the seeker ador serialele astealove struck

| hopaiaca explică:

Mersi mult, mai stie cineva vreo unul? happy

| Crăciun_Casiana_1997 a răspuns:

Grimm. nu e vechi, dar e fantasy, tocmai ce l-am terminat si imi pare asa raaaauuuu. Si carnivale e super