| aditza23 a întrebat:

Salut, as vrea sa ma uit la ceva filme de comedie si nu stiu de care.Imi dati si mie ceva sfaturi

Răspuns Câştigător
| sellenaD a răspuns:

Salut! Thats my boy, Jack and Jill, The Waterboy, Happy Gilmore) toate in care joaca Adam Sandler sunt faine; Dumb&Dumber; Yes man;-Jim Carrey la fel de faine, Mama's boy.Banuiesc ca ai vazut Big mama's house, altele(National Security, Death at a Funeral, College Road Trip) cu Martin Lawrence.Vizionare placuta! poti incerca : LOL, Rock ages

3 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme-comedie/ uite aici filme de comedie ai liste intregi! Alege-l pe care-l vrei!

| sellenaD a răspuns:

Multumesc!
A,am uitat de filmele cu Rowan Atkinson (Mr.Bean)Johnny English si de Rob Schneider (The hot chick; The animal;...)
Vizionare placuta!

| emilika a răspuns:

Mean girls

Întrebări recente