| Lysander a întrebat:

As vrea sa-mi ziceti si mie niste filme mai fantasy asa. Gen Harry Potter, Stapanul Inelelor, Immortals, etc.

Răspuns Câştigător
| VitalyDeMarco a răspuns:

Iti spun cateva filme foarte faine pe care le-am privit... sper sa-ti placa :
John Carter, Mirror Mirror, The Hunger Games, Wrath of the Titans, Men in Black III, Prometheus, Dredd

| Lysander explică (pentru VitalyDeMarco):

Foarte tare filmul "The hunger games". Mersi mult de sugestie.

9 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Narnia, poveste fara sfarsit 1 si 2.

| Dukyzaur a răspuns:

"The Avengers".

| agathapurple a răspuns:

Game of Thrones. Uite si o lista cu filmele de anul asta http://agathapurple.ro/53-de-filme-de-vazut-in-2013/

| Lysander explică (pentru agathapurple):

Game of Thronesc parca e serial si parca l-am vazut.

| danutzalove a răspuns:

Constantine e bun rau filmul

| Cathtine a răspuns:

Robot & Frank
Hansel & Gretel: Witch Hunters
John Dies at the End
The Day
Storage 24
Men in Black 3
Promocion fantasma
Teen Spirit
Vreau sa-ti recomand Teen Spirit am privit acest film fain este nu numai fantasy dar are si comedie si putina drama! Bafta:*

| Lysander explică (pentru Cathtine):

Multumesc frumos! Din pacate am dat funda deja...dar poate o sa te pot ajuta si eu cu ceva pe viitor. O zi buna!

| VitalyDeMarco a răspuns (pentru Lysander):

Multumesc si Cu placere!