| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu ce sezon din Anatomia lui Grey dau cei de la TVR1 in fiecare seara. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| LoveNight a răspuns:

Buna.este sezonul 2.sunt aparute 7 sezoane si in toamna apare al 8-lea.happy

3 răspunsuri:
| spxinsane a răspuns:

TVR 1 face o bucurie fanilor serialului Anatomia lui Grey: începând cu 27 iunie, în fiecare seară de luni, marţi, miercuri, joi, şi duminică, de la ora 23.00, TVR 1 difuzează în reluare, pe parcursul întregii veri, toate cele şase serii transmise până acum. Maratonul Anatomia lui Grey va însemna câte două episoade în fiecare seară, telespectatorii fiind martorii poveştilor de viaţă ale medicilor de la Spitalul Seattle Grace.

http://www.tvr.ro/articol.php?id=105503&c=151

O zi plăcută

| RarD a răspuns:

Sezonul 7

| Alexandra_6314 a răspuns:

Astazi la ora 23:00 se va difuza episodul 27 si 28
Eu am vazut serialul pe vplay; iar aceste episoade erau din sezonul 2