| azazel21 a întrebat:

As vrea sa stiu daca se merita sa vad partea a 2-a din Twilight:Breaking Dawn? Si daca da de ce?

7 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Orice parte Twilight e o pierdere de timp.

| ianaa a răspuns:

Twilight a avut toate partile frumoase, dar ultima parte pe mine una m-a dezamagit. este mult mai slaba. vezi si tu poate tie iti place. vizionare placuta :**

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Am un raspuns foarte bun pentru tine! Twilight merita vazuta de la primul film aparut pana la ultimele. Sti de ce zic acest lucru: pentru ca este cel mai frumos film aparut care exprima dragosteaza celor 2 (Edward si Bella) si se exprima foarte, foarte mult unirea de familie. Mie mi s-a parut ceva deosebit si dupa parerea mea uite-te la el!

Sper ca ti-am fost de ajutor, vizionare placuta.

| victor333 a răspuns:

Sa stii ca verbul a merita nu este unul reflexiv, daca nu ai inteles inca sa ti explic unde ai gresit--daca se merita sa vad--e incorect, varianta corecta--daca merita sa vad-- zi buna iar daca vrei review uri si pareri intra pe cinemagia sau cinemarx

| denniii a răspuns:

Daca ti-a placut prima parte sigur ca merita sa o vezi si pe a doua.in plus, partea a doua o sa te faca sa vrei vezi mai mult.happy vizionzre placuta!

| Capsuniq a răspuns:

Crede-ma. Partea a 2 a este cea mai frumoasa din toate :*. Nu iti spun de ce, as strica tot farmecul. Toata actiunea se schimba cum ai clipi, cel mai frumos din toate.

| σαηα a răspuns:

Daca ai vazut si celelalte parti sigur iti va placea si aceasta, merita vazuta happy