| pursisimplu21 a întrebat:

Salut.As vrea sa va intreb care credeti ca este cel mai tare film de groaza si sa imi ziceti si mie cateva...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in ce sens intelegi tu termenul "de groaza"... De groaza, cu mult sange- ti'as recomanada "Hostel" sau "The wrong turn" (toate cele patru parti)...sau de groaza, gen "The unborn", "The eye" sau "THe ring"(ambele parti). Vizionare placuta! big grin

5 răspunsuri:
| oanaX a răspuns:

Sillent hill, a nightmare on elm street, castelul bantuit, vasul fantoma, the ring sutncele mai bune

| Bemineever a răspuns:

Daca ai peste 15, chucky, papusa ucigasa(toate sezoanele)sau daca ai sub 15, Scary Movie, nici nu-ti recomand din astea prea infricosatoare, pentru ca s-ar putea sa ai vise noaptea mult mai grave decat filmele l care t uiti.Vizionare Placuta!

| cockye a răspuns:

Cele mai bune wrong turn 1, 2, 3,4 trebuie sa le vezi alea filme!happy

| RaZoR2 a răspuns:

Intra pe www.cinemax.ro si dai la filme de groaza

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Chuky killer doll toate sezoanele