| aligatorrr a întrebat:

Ziceti`mi si mie un film de genul comedie, tare de tot si un film de groaza tare de tot,,, va rog mult :*

Răspuns Câştigător
| Cristea a răspuns:

Si eu sunt jucator de dotalaughingimpatimit. poate lasi funda macar pentru mirana care e in poza. uite 2 comedii bestiale: wrongfully accused si superhero movietongue

5 răspunsuri:
| M3HappyKid a răspuns:

The eye -de groaza:X

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Cel de comeedie: Liar Liar. o sa razi fara oprirelaughing
si cel de groaza:...incearca the autopsy.sau urban legends of bloody mary :X
pa pa:*

| Cretaker a răspuns:

Si stai sa vezi ca apare Dota2.

cei de la Valve s'au aliat cu IceFrog, gonna be a shitstorm.
A brewin' shitstorm

| p1nk a răspuns:

De groaza : drag me to hell
de comedie:American pie

| AndreaTeodorovaRumenova a răspuns:

Eu iti dau dar s-ar putea sa te sperii! Scrie pe youtube sau la google imagini,, Blody Mary''! Funda, DRAGUTZA?