| DeeyuAndrei a întrebat:

As vrea să văd Stăpânul Inelelor, dar am înțeles ca sunt mai multe, are legătură și cu Hobbitul? Chiar habar nu am, îmi puteți spune care este ordinea, pentru a vedea în ordinea corecta filmul happy
Nu mă înjurați, chiar habar n-am despre filmul asta, apropo, sa nu îmi dați spoilere big grin
Mersii!

Răspuns Câştigător
| GabyT10 a răspuns:

Hobbitul: O călătorie neașteptată,Hobbitul: Dezolarea lui Smaug, Hobbitul: Bătălia celor cinci armate, Stăpânul Inelelor: Frăția Inelului, Stăpânul Inelelor: Cele două turnuri, Stăpânul Inelelor: Întoarcerea Regelui.Aceasta este ordinea happy. Vizionare placuta happy

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Actiunea din The Hobbit se intampla inainte de cea din LOTR. Poti sa le vezi in ce ordine vrei. Eu iti recomand in ordinea aparitiei, LOTR si dupa The Hobbit.

| raMLesS a răspuns:

Nu cauta dupa ordine, cauta dupa anul in care au fost lansate filmele, ia-l de la cel mai mic la cel mai recent an.

| RobertMoon a răspuns:

Îți recomand să vezi prima data Hobbitul deoarece acțiunea se întâmplă înaintea celei din Stăpânul Inelelor, iar așa te vei familiariza și cu universul din stăpânul inelelor.

| Yurisa a răspuns:

Uita-te la primele 3 filme "The Hobbit" deoarece actiunea are loc inainte de "Stapanul Inelelor". Exact ordinea pe care a zis-o Gaby.
Eu sunt fana "Stapanul Inelelor", "Hobbitul" nu prea m-a impresionat laughing

| ForeverAlone97 a răspuns:

Hobbitul e inainte si LOTR dupa

Întrebări recente