| kenNNzorFTW a întrebat:

Salut as vrea si eu cateva recomandari de seriale, pana acuma am vazut : Arrow, Supernatural, The Vampire Diaries, The Originals, Dexter, Lost, Smallville, Blue Mountaint State, Breaking Bad, Banshee, True Blood, The Last Ship, The Walking Dead, White Collar, American Horror Story, Bitten, Fringe, Bates Motel, The 100, The Tomorrow People si Teen Wolf, cam lunga lista big grin Fara : Suits, Urzeala Tronurilor, Spartacus, Heroes. ceva de comedie sau din genul celor de mai sus, multumesc

Răspuns Câştigător
| Cristinaaa4 a răspuns:

Pretty little liars si un spin-off al serialului este Ravenswood. happy

11 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Sherlock sau True Detective.

| OnuOnulică a răspuns:

The Strain 2014

| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove,The Lost Room (miniserie),Helix, In The Flesh, The Leftovers, Resurrection, From Dusk Till Dawn:The Series (2014),Salem,Fargo,The Killing, Extant,The Strain, True Detective, Fargo, Murder In The First, Gang Related, Power

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boardwalk empire, boss, roseanne, traffik, golden girls

| inconscient a răspuns:

Pe lângă cele de mai jos, Once upon a time.
Mie mi-a plăcut şi îmi place enorm.

| matrix100 a răspuns:

The outer limits

| PerfectLife a răspuns:

Hannibal,Vikings.

| LoveMusic14 a răspuns:

The Fosters ( e genial si de-abia a apărut), pretty little liars ( nu știu dacă e neaparat doar de fete, e detectiv, acțiune, drama...e tare) funda?

| dodi2000 a răspuns:

Cel mai tare este haven, sper sa iti placa, FUNDA?