| Adry05 a întrebat:

Vreau si eu niste seriale laughing) Ca gen, chiar nu stiu ce sa zic, nu am ceva anume dar va pot spune niste seriale care mi-au placut si au reusit sa ma faca sa ma uit la ele in continuare :
Gossip girl, Game of Thrones, the girlfriend experience, bates motel, the vampire diaries, Hannibal, Friends, supernatural, grandfathered, 10 things i hate about you
Am mai incercat dar nu m-au convins sa ma uit in continuare:
pretty little liars, arrow, the originals, teen wolf, banshee, prison break, breaking bad, the 100, o gramada de seriale politiste (pur si simplu nu-mi place genul), suits, the walking dead, vikings, lucifer, salem, american horror story, shameless, hell on wheels, podark, how i met your mother
Mai pe scurt, nu-mi plac deloc serialele politiste, stiintifice sau in legatura cu afacerile in general. Prefer ceva mai simplu, destul de relxant dar c-o tenta de ciudatenie, sa aiba suspans si sa ma faca sa vreau sa ma uit in continuare. Conteaza mult si personajele.
Nu vreau ceve neaparat de comedie, nu ma atrage in mod special genul, decat daca e o poveste frumos conturata si ajung sa ma atasez de personaje.
Sper sa aveti ceva recomandari laughing Multumesc mult pentru interes

Răspuns Câştigător
| Fumiko a răspuns:

Descendant of the sun, asa ma cheama si pe mine laughing, IRIS, the mentalist.

6 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Am vrut sa îți sugerez câteva seriale destul de bune, dar am observat ca se afla pe lista "nu m-au convins", deci nu prea mi-ai lăsat variante, asa ca poți începe sa te uiți la telenovele laughing astea macar nu sunt științifice sau polițiste.

| Adry05 explică (pentru justanotheruser99):

Aoleu nu le suport. iti bati joc de mine propunandu-mi asa ceva? laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Adry05):

Putin laughing
Dar nu te superi, nu-i așa? o:-)

| Adry05 explică (pentru justanotheruser99):

Daca imi recomanzi si un serial bun, promit sa nu laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Adry05):

Încearcă Westworld