| SuperDezastru a întrebat:

Salut, ascultam o emisiune la radio acum vreo 6 ani, cred ca au avut 1 sezon sau 2 si stiu ca era o tipa Alina parca si 2 baieti, erau cu povesti din viata de zi cu zi

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Mai greu de gasit asa ceva, in lipsa numeleui prostului de radio, dar si asa ar fi complicat
stii si faptul ca au existat (si cred ca exista in continuare!) radiouri care au emis doar in mediul online de exemplu...
sau altele care au emis doar pe o anumita zona (doar in anumite judete)
deci este complicat de depistat

| darrio2007 a răspuns:

Greu de spus daca nu ai dat si numele postului de radio.

| SuperDezastru explică (pentru darrio2007):

Pe kissfm mi se pare ca era