| Randomguy96 a întrebat:

Salut! Astăzi apare avanpremiera filmului FNAF, îl aștept de mult, ma gândesc se merg sâmbăta aceasta(27 oct.)Însă este N15 iar eu am 13 ani, pot sa merg la film?

4 răspunsuri:
| Gnomzy a răspuns:

Cel mai probabil o să îți ceară cartea de identitate în cazul în care nu ai părea de 15. Dar dacă mergi cu un adult nu cred că vor avea treabă. Deși, ai grijă.

| Kornuletz540 a răspuns:

Dacă pe lângă banii de bilet îi dai și o atenție materială la vânzătorul de bilete, te lasă, știu din proprie experințăhappy

| Devlinke a răspuns:

Nu, nu poti.

| Kazonte a răspuns:

Salut!
Posibil sa te lase daca achizitionezi biletul / mergi cu un adult