| purplerainbow a întrebat:

Maine este ziua mea si as fi vrut sa merg undeva cu colegii mei, dar maine ploua si mi-a stricat toate planurile. Intai m-am gandit sa mergem la film, dar exact maine este avanpremiera filmului, deci va dati seama cat costa, iar alt film nu ne place. Prin parc nu se poate deoarece va ploua, si altceva nu stiu ce sa facem. Va rog ajutati-ma! Nu mi-am petrecut niciodata ziua de nastere alaturi de ei, si de data asta ar fi ultima sansa. Dau funda raspunsului folositor si restul primesc vot.

Răspuns Câştigător
| sirina_7189 a răspuns:

In casa nu se poate?:s O petrecere in pijama ar fi frumoasa...sau du-te la o cofetarie si luati o prajituricahappy