| Emmett a întrebat:

Ati vizitat pagina de facebook Wolf Blood De Romania? Ce credeti despre pagina? Eu zic ca sunt poze puse fara sens, adica daca intreaba unu': In ce episod e asta? Ei spun: Nu stiu...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare degeaba pagina...

| Emmett explică (pentru anonim_4396):

Da... Desi sunt mare fan Wolf blood, nu imi place cum au facut pagina.

3 răspunsuri:
| MudvayneMurderer a răspuns:

Am vizitat pagina si nu mi se pare amuzanta.

| Emmett explică (pentru MudvayneMurderer):

Nici nu are de ce. E doar o pagina pentru un serial, dar se vorbeste doar despre ultima faza din ultimul episod si ultima faza din ep. 7, care a fost ieri.