| S1mplu a întrebat:

Salut baieti, ajutati-ma si pe mine sa gasesc un film sau serial, tare, nu mai stiu ce era.

Este un film/serial unde un om traieste aceeasi zi de nenumarate ori, iar de cate ori moare in ziua respectiva, se trezeste din nou si din nou ca si cum ar dormi si ar lua ziua de la capat, imi puteti spune despre ce film/serial este vorba; 3?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sunt multe filme care seamănă cu descrierea ta... Uite câteva:
Premature (2014), Edge of Tomorrow (2014), Repeaters (2013), Repeaters (2010),Second Nature(2003), Before I Go to Sleep (2014),Groundhog Day(1993), Triangle(2009), Source Code (2011), If Only (2004)

| allyn333 a răspuns:

Serialul Highschool Dxd

| IonelaToma a răspuns:

S-ar putea sa fie vorba despre About time, e un film recent

| Barbu_Daniel_1995 a răspuns:

Da nu cumva la-i vazut pe pro tv ca daca da atunci l-am vazut si eu