| Malloryy a întrebat:

Caut de cateva zile un film. Exista o secventa in care o tipa vrea sa se sinucida si se rostogoleste pe un deal, pe orizontala, pana nimereste intr.un rau thinking De acest film se aminteste undeva prin finalul filmului The dreamers. Stie cineva despre ce este vorba?

Răspuns Câştigător
| Skippy223 a răspuns:

Https://letterboxd.com/brunaleo/list/movies-cited-in-the-dreamers/
Acolo sunt toate filmele citate si daca te duci jos in comentarii, ea explica in ce moment fiecare film a fost citat. Acuma eu nu am vazut filmul, dar tu poti sa-ti dai seama cam care e.
Bafta.

| Malloryy explică (pentru Skippy223):

Multumesc mult! Am gasit

1 răspuns: