| IMsLay a întrebat:

Salut.caut de ceva vrema un film.ii un film cu crse de masini gen fast and fourious dar nu-i ala.in film baiatul i politist si chiar pe la inceput incearca sa filmeze o cursa.mai tarziu ia o super masina de politie si participa la curse.mai are si o super blonda ca si gagica big grin asadar care stiti cum ii zicer la film sa-mi zica va rog mult

2 răspunsuri:
| Yandel a răspuns:

Fast Track: No limits? www.imdb.com/title/tt1043635

| IMsLay explică:

Chestia ca baiatu bun era politist adica lucra sub acoperire si filma cursele ilegale.nu ii zice fast track daca stie cineva altu sa-mi zica plzz.nui nici fast and foriouscrying