| Andreea342 a întrebat:

Salut.caut si eu un film dar nu stiu cum se numeste.tot ce stiu e ca e vorba de un politist care vrea sa isi salveze familia de la distrugerea lumii (era ceva de genu incalzire globala legata de campul magnetic)se ascundeau prin canale(era si o fata pe acolo care vorbea cu unu de care nu ii placea lu taicaso adica politistului)... explodau masini se daramau case etc.banuiesc ca filmul e undeva intre anii 2000-2006.Va rog sa imi spuneti daca stiti ceva

7 răspunsuri:
| zaratu a răspuns:

The Core

| Nicu47 a răspuns:

Salut,toate filmele de genu l asta http://procinema.ro/......-stii.html

| RazvanFlorea1993 a răspuns:

Cred că știu de ce film este vorba.
L-a avut de câteva ori pe prima tv. E cu o alunecare de teren parcă, nu?

| Andreea342 explică (pentru RazvanFlorea1993):

Nu cred ca era cu alunecari de teren... politistul vorbea cu o jurnalista, era despartit de sotie ea era asistenta...ii cu un actor blond cred ca Michael in cheama in realitate.aa daa si pe prietenul fiicei lui il chema parca JJ happy

| RazvanFlorea1993 a răspuns (pentru Andreea342):

E cumva cu un fenomen care are loc prin Rusia?

| Andreea342 explică (pentru RazvanFlorea1993):

L-am gasit astazi in sfarsit...ii zice Oceanul de foc... uite http://www.imdb.com/title/tt0478207/?ref_=nm_flmg_act_27 :) Dar mersi oricum;)

| RazvanFlorea1993 a răspuns (pentru Andreea342):

Nu la acest film mă gândeam. Mă bucur că l-ai găsit.