| LowWw a întrebat:

Salut , caut si eu niste filme !
1) sa fie cu copii/adolescenti/tineri in general nu neaparat
2)acctiune , groaza/horror , comedii , numa sa nu fie drame sau vechi
3)sa fie mai noi , dupa 2000 , 2001

Răspuns Câştigător
| winchesters a răspuns:

-easy a
-the house bunny
-freaky friday
-greta
-monte carlo
-crazy, stupid love
Vizionare placuta!

7 răspunsuri:
| JosephStalin a răspuns:

Iti voi da niste filme pe care i le-am mai dat unui frate TPU.Horror :Wrong Turn 2 si The Ruins.Comedie:Big Mama, Garfield 2, Mr.Bean Vacantions.Actiune:The Tournament, The Mecanic si Colombiana. Daca ai vazut filmele sa ma anunti si iti dau altele, daca nu, iti urez vizionare placuta.Pace happywinking.

| LowWw explică:

""alinaalbu17 nu merge sit-ul

""misstzeom4ik, l-am vazut

""adytusef, alea le-am vazut happy mai dam altele pls in afara de unu de acolo lea-am vz acum ma uit pe net cum e Wrong 2 Turn

| Inloveee a răspuns:

Eu m-am uitat la un film:cele 16 dorinte iata siteul unde il poti gasi...mie mi-a placut http://desenecopii.info/......eg-romana/
dar daca nu-ti place uite altu aici iti alegi categoria si din ce an vrei sa fie filmul doar apesi filme si iti alegi ce-ti place... sper ca am fost de ajutor...

| LowWw explică (pentru Inloveee):

Ms de raspuns, dar l-am mai vazuthappy

| Inloveee a răspuns:

Atunci uitate aici pe:http://www.filmetari.com/
iti alegi categoria si anul ...vizionare placuta

| LowWw explică (pentru Inloveee):

Mersi, da situri cu filme stiu si eu, eu vrea sa imi spuneti voi filme bune ca daca vad anul, genul si trailerul arata faina si cand il descarc si ma uit la el e plictisitor...

| alinaalbu17 a răspuns:

Intra pe bestkino.com si acolo vei gasi diferite filme si in dreapta ta iti vei alege ce fel de film vei sa vizinezi. Vizionare placuta! happyhappyhappyhappy