| Tzacanitu a întrebat:

Salut, caut si eu un film de groaza de care nu imi mai aduc aminte numele asa ca o sa pun aici ce imi amintesc despre el happy
Stiu ca exista o exploize iar un grup de oameni se adapostesc intr-un subsol, apoi sunt nevoiti sa baricadeze usa, ( cred ca era bomba nucleara). Stiu sigur ca era o femeie cu fiica ei si inca cateva persoana. Acestia nu au cum iesi de acolo si sunt nevoiti sa supravietuiasca, incep sa se omoare intre ei. La un moment dat vin uni pe usa si ii iau fetita. Unul incearca sa iasa din camera si vede ca, usa era conectata la un fel de tub, o gaseste pe fetita acelei femei intr-un fel de incubator... dar este nevoit sa se intoarca.
Sper ca a-ti inteles in mare la ce ma referhappy

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Asta e:
The Divide (2011)
http://www.imdb.com/title/tt1535616/

1 răspuns: