| mihai1396 a întrebat:

Caut și eu un film horror văzut mai demult și nu mai știu cum se numește. In film este vorba despre un grup de studenți care pleacă să facă o petrecere pe o insulă, dar acolo sunt atacați de un nebun care prin secolul 17 era pirat si si-a omorat toti prieteni, iar el a descoperit o tehnica sa se mentina nemuritor si se folosea de zombii(cei pe care ii uciseseră) să ii ucidă pe tinerii de pe insulă. Acest psihopat este un actor alb chel, iar la sfarsit raman doar o fata si un baiat care ii taie capul si calca pe el zdrobindul. Stie cineva despre ce film vorbesc? Va mulțumesc anticipat.

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi dacă e ceea ce cauți:
House of the Dead (2003)
http://www.cinemarx.ro/filme/House-of-the-Dead-House-of-the-Dead-20602.html

| mihai1396 explică (pentru floresdemayo):

Iți mulțumesc foarte mult! Acesta este filmul! Chiar m-ai ajutat ca am incercat foarte mult sa il gasesc.

| floresdemayo a răspuns (pentru mihai1396):

Mă bucur! happy