| IonButoi a întrebat:

Salut, caut un desen vechi pe care l-am vazut la televizor acum cativa ani, era vorba despre un baiat din epoca de piatra care era prieten cu un extraterestru sau ceva de genu si introul era ceva de genu: cine-i baiatul cu ciomagul, cine-i baiatul cu ciomagul, cine-i baiatul cu ciomagul din epoca de piatra, el va vana o lighioana el va vana o lighioana el va vana o lighioana in epoca de piatra si mai era dar atat imi amintesc.

2 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

The Flintstone Comedy Show. Acesta era un desen animat care a rulat pe televizor în anii '80. Povestea se învârtea în jurul lui Fred Flintstone și al prietenului său extraterestru, The Great Gazoo. Introul pe care-l menționați face parte din versurile cântecului său tematic

| Gugustelut a răspuns:

Scuze... nu cunoastem povestile din folclorul maghiar...