| avatavuluicatalin a întrebat:

Salut,caut un film de ceva timp si nu il pot gasi nu cunosc numele nici actorii,stiu doar ca e un om bogat care detine o insula, locuieste acolo impreuna cu secretara lui in care are incredere totala.Omul are 2 fiice gemene, dar fiicele nu stiu ca el este tatal.Una dintre ele este jurnalista iar cealalta dansatoare in cluburi dar nici fiicele nu stiu una despre cealalta.Omul trimite cate o scrisoare la 4 persoane importante in momente importante din viata lor, cand au probleme foarte mari. Cele 4 persoane (fiica lui jurnalista care nu stie ca este tatal ei,un turc mafiot care detine cele mai mari cluburi in instambul, si celelalte 2 nu imi mai amintesc exact) cred ca asta este ultima sansa deci merg toti pe insula. Ajunsi acolo toti asteapta "ofertele" dar nu e nici o oferta,de fapt batranul i-a chemat acolo pentru a razbuna moartea fiicei sale la care fiecare a participat,actorul turc pentru ca i-a vandut droguri,ea fiind drogata a fost calcata de o masina,omul fiind beat a luat cadavrul si a ingropat-o desi ea inca era vie. La sfarsitul filmului omul este asasinat de secretara lui care era in mana cu fratele omului (actor "surpriza" ) care era intr-un azil de batrani,care de fapt era ajutand secretara pentru omor. Cam asta e,as vrea sa stiu titlul, mersi!

2 răspunsuri:
| TheTelemea a răspuns:

That's what she said.

| avatavuluicatalin explică:

Pentru ca ultima oara l-am vazut pe sarite, si acum caut varianta in limba franceza pentru ca vreau sa il vad cu prietena mea