| BosuLick96 a întrebat:

Caut un film si numai stiu cum se numeste si vreau din tot sufletul sa-l vad din nou.
Era vorba de 2 prieteni din liceu, ei merg in alt oras sa-si viziteze un alt prieten din liceu care implinea 18 ani si vroiau sa-i faca o surpiza pentru nu sa-u mai vazut demult dar ei au fost dezamagiti pentru ca el a2a zi avea nu stiu ce inalnire urma sa devina doctor. dar pana la urma au decis sa iasa au umblat din club in club el aratandu-si buletinul, au mers la o mega petrecere.s-au imbatat manga, apoi numai stiau sa ajunga acasa etc... intr.un bun sfarsit au ajuns. si el s-a hotarat sa numai devina doctor asa cum dorea tatal sau si sa.si urmeze visul de a canta. sper ca am dat destule explicati.
Sper ca ma puteti ajuta, va rog mult.
Multumesc!
Dau mega FUNA!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

21 & Over (2013)
http://www.cinemagia.ro/filme/21-over-567338/

1 răspuns:
| Seepty a răspuns:

Filmul se numeste 21 & Over (Marea Matoleala).