| Daniyell a întrebat:

Ce filme-comedii stiti, foarte interesante?

8 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

The Proposal
Horrible Bosses
Crazy Stupid Love
Easy A
Seria Harold and Kumar

| DDCC a răspuns:

Vezi aici http://www.imdb.com/list/ehRln5juu0E/
De asemenea,
Academia de poliție (7 filme)
Nu te pui cu Zohan
American Pie

| whattt a răspuns:

Home alone

| Nibichan a răspuns:

Eurotrip
Asa-i la 40 de ani
Prieteni cu copii
Hoata de identitate
Ice age 4 happy

| rem1x70 a răspuns:

Pai stiu un serial care este in fiecare seara de la ora 23:00 pe programul pro tv
si care se cheama doi barbati si jumatate ar trebui sa te uiti big grin

| ZambesteCuNoi a răspuns:

Cele mai interesante si captivante filme online. http://diky.info/? page_id=2414&lang=ro

| DancigWithTheDevil a răspuns:

Liar Liar, Yes man, A Thousand Words, Imagine That / Puterea imaginaţiei, Holy Man / Picat din cer, Grown Ups, I Now Pronounce You Chuck and Larry....filme bune cu actori buni crede-ma daca vrei un film comedie bun trebuie sa fie cu Eddie Murphy, sau Jim Carrey ori Adam Sandler regii comediei.

| Alexandra1124235425 a răspuns:

Orice cu Jim Carrey! big grin