| Summer5505 a întrebat:

Ce filme interesante stiti? Sau niste comedii bune.

4 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Filmele "Twilight".
Uite si niste comedii: 1. Pinguinii d-lui Popper cu Jim Carey
2.Meet the Fockers
3.Un tatic grozav
4.Big momma
5.Gradinita lui taticu

| pufulete17 a răspuns:

Bunahappy! stii ca gusturile nu se discuta, dar eu iti spun ce am vazut, tu daca te uiti si iti plac inseamna ca aveam aceleasi gusturi si nu am raspuns in zadarlaughing! asa ca o sa iti fac o scurta lista cu ce filme am vazut in ultimele zile:
1.Inception(e misto, are actiune, coloana sonora, actori cu nume mari gen DiCaprio si tot ce ii trebuie sa te faca sa-l urmaresti 2 ore si ceva cu atentie PS: la inceput nu prea intelegi nimic, dar te prinzi pe parcurs)
2.X-Men first class- un film bun ca si intreaga serie
3. Kung fu panda 2 -la fel un film animat care nu mi-a dezamagit asteptarile
4-Dark Knight- fara cuvinte
5-Wall-e- un film fara cusur, cu o coloana sonora impresionanta si cu o poveste pur si simplu, de urmarithappy
6-August rush-foarte frumos
7-Source code-una dintre cele mai bune actiuni vazute de mine
8-Easy-a- O comedie buna
9-Spargatorii de nunti - cea mai buna comedie vazut de mine luna aceasta si sigur in top 20happy
10-Funny people- o comedia cu Adam Sandler care din nou face un rol de exceptiehappy
11-Death at a funeral 2007- e mai bun ca cel facut de englezi si merita macar o vizionarehappy
12-Liar liar- vechi, poate l-ai vazut, dar sigur merita vizionat
Cam atat am vazut in ultima saptamana si te asigur ca toate sunt interesante si comediile care le-am mentionat sunt chiar bunehappy bafta multa si sper sa iti placa :*

Răspuns utilizator avertizat
| lalalayap a răspuns:

Life as we know it, just go with it...