| Swergiu a întrebat:

Salut, ce parere aveti de amazon prime video? Merita la noi in tara? Am vazut ca este foarte ieftin undeva la 15 lei pe luna. Ce spuneti?

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

M-a tentat și pe mine dar nu mi se pare content wow, nici măcar ca Netflix. Poți să încerci gratis o lună și vezi în funcție de asta.

| Sn4k3 a răspuns:

Din ce stiu, prime e gratuit in prima luna. Statea cam prost cu subtitrarile, dar continut are destul de mult. Asa ca il poti incerca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde strict de ce gusturi ai. Au cateva seriale originale bune, eu m-am atins doar de Grand Tour si Ferma Lui Clarkson, dar sunt multe filme/sezoane care lipsesc la noi, din cele neoriginale.
Trebuie sa apara in curand un serial Lord of the Rings dar in acelasi timp in septembrie abonamentul se va scumpii, daca nu ma insel.
Merita pentru cateva luni dar nu cred ca merita ca principala sursa de continut.
Il folosesc strict pentru twitch prime.

| Utilizatornew25 a răspuns:

Nu se prea merită!