| AlexAlxAlex a întrebat:

Ce seriale cu carteluri mai stiti in afara de: Narcos, Narcos Mexico, El Chapo si Breaking Bad?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

El Cartel de los Sapos (serial, 2008– ), El cartel de los sapos (film, 2011), Power (2014-2020), El desconocido: la historia de El Cholo Adrián (2017- )

Alege si de aici: https://www.imdb.com/list/ls096972423/?ref_=rls_2

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seriale cu si despre grupuri de infractori: Better Call Saul, The Wire, The Sopranos.

| ACTH a răspuns:

Printre cele mai bune seriale facute vreodata, The Sopranos.