| Xeanle77 a întrebat:

Ce seriale stiti care sa se asemene cu Breaking Bad,Sons of Anarchy,Taboo,Narcos,Banshee,Peaky Blinders? adica cu Crima,Droguri,Batai, Ganguri, carteluri...stiti voi.Dau Funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Iti recomand Gomorra, este unul dintre cele mai bune seriale despre mafie/droguri/crime etc. Pe langa acesta ar mai fi foarte bune: Braquo, Ozark, Ray Donovan, Quarry.

6 răspunsuri:
| CVane a răspuns:

Recomand Black Sails primele 4 episoade sunt putin mai greu de digerat dar dupa devin foarte foarte bun, la fel si cu The Borgias.

| Xeanle77 explică (pentru CVane):

Am vazut black sails, nu l-am specificat fiindca nu voiam in genul de lupte, ca Vikings, The Last Kingdom etc.O sa verific The Borgias, chiar nu am mai auzit de el pana acum.

| CVane a răspuns (pentru Xeanle77):

E diferit de Vikings, multa intriga a la GOT dar foarte bun de fel, Jeremy Irons ca papa face tot.

| Emanuel25252 a răspuns:

Fast and furios all generations 1, 2, 3, 4, 5,6,7,8

| Xeanle77 explică (pentru Emanuel25252):

Am spus seriale nu filme.

| Em1y a răspuns:

Trebuie sa urmărești neapărat Boardwalk Empire și The sopranos.
Primul e preferatul meu din acest gen (Gangsteri).