| Sader a întrebat:

Salut,ce seriale imi recomandati? as vrea ceva gen 13 reasons why...mi-a luat mai putin de o zi sa il termin la cat de fain a fost, as vrea ceva cat mai asemanator.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale cu adolescențî îți pot recomanda:Riverdale, Damien, The OA, 3%, Beyond, Red Band Society, Finding Carter, Gossip Girl, The O.C., PLL, Raveswood, The 100, The Magicians, The Shannara Chronicles, Shadowhunters: The Mortal Instruments, Stranger Things, Eyewitness, Hellcats, chiar gen 13 Reasons Why, nu, însă asa vag, în linii mari ar putea fi Caprica (dacă n-ai văzut, poți să încerci)

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat