| Kun_Denisu_2001 a întrebat:

Salut,ce stiti despre Attack On The Titan sezonul 2?

2 răspunsuri:
| Ađrian90 a răspuns:

Sezonul 2 apare în Februarie 2017. Am auzit că nu o să fie continuare sezonului 1, ci o să aibă o nouă poveste, mă rog, este doar un zvon. Oricum, data a fost setată, creatorii au spus că au tot ce au nevoie pentru sezonul 2, toate personajele, tot. Deabea aştept să apară. Nu mai e chiar aşa de mult până în februarie. tongue

| Bogdan_Gabriele_1990 a răspuns:

Apare anul viitor din cauza ca creatorii asteapta unpic mai mult dupa manga sau ceva de genu', in fine, apare anul viitor