| EyesSad17 a întrebat:

Salut cine a vazut filmu basketball diares cu leonardo dicaprio si ce parere aveti despre filmu acesta ^^? dau funda ^^

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Capsunicax3 a răspuns:

Da. vine vorba de fimle. Am vazut cateva secvente din el. si mi s-a parut destul de nice.( dragut) Daar. saptamana asta o sa ma uit. si o sa-ti spun ce parere am de el.:Xlove struck desii. la inceput nu am parut asa interesata. pe la mijloc a fost extra faain.:X id snooky.chocholate vb.puppy dog eyes funda?laughing)