| g2br13l a întrebat:

Cine imi da si mie cateva exemple de filme comedie in general ( gen A hounted house sau Scary Movie 5 ) si de groaza da sa ma sperie nu gluma! Dau funda cine imi da mai multe exemple!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Horror:Texas Chainsaw 3D (2013),The Cabin In The Woods (2012),Wrong Turn 5 și 6 (2012/22 Aug. 2014), Grave Encounters 2 (2012),Antiviral (2012),Modus Anomali (2012),Insidious 2 (2013),Nothing Left To Fear (2013),Open Grave (2013),,Devil's Due (2014),The Quiet Ones 2014)
Parodii filme horror în afară de A Haunted House 1 și 2 și Scary Movie (seria) nu sunt, dar poți încerca niște filme comedie horrortongueiranha 3DD (2012),
John Dies At The End (2012),
Warm Bodies (2013),Fright Night 2: New Blood (2013)

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Uită-te la That Awkward Moment şi nu îţi mai trebuie nimic e absolut genial filmul! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-s deloc horror dar razi cu lacrimi la unele parti:
Cum se cuceresc barbatii?
Singur acasa
Acasa la coana mare
Dennis pericol public
Mr Ben
Ace Ventura:un nebun in Africa
Ace Ventura:detectivul lui peste
Ace Ventura:chemarea naturii
Norbit
Doua pupeze albe
Politist cu capsa pusa
Placinta americana
Un bebelus de milioane
Spion din greseala
Un detectiv afemeiat

| Λησηумσцѕ a răspuns:

Uite aici: comedie:
- Selfie
- 22 Jump Street
- A Million Ways to Die in the West
- Blended
- Chef
- Premature
- The Other Woman
- Neighbors
- Walk of Shame
- American Pie
Groaza:
- Only Lovers Left Alive
- Vampire Academy
- The Conjuring
- Insidious: Chapter 2
- Carrie
- World War Z
- Evil Dead
- Warm Bodies
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!

| g2br13l explică:

Apropo, daca se poate ca filmele sa fie din 2012 in sus!

| CristinaVoicu a răspuns:

Cea mai buna comedia pe care am vazut-o a fost Eurotrip. Dar poti sa te uiti si la White Chicks.

| Carolina_Arena_1995 a răspuns:

Familia Johnson(un film foarte comic)
Coana mare