| raresbrd a întrebat:

Salut cine imi poate spune unde pot vedea toate seriile tomb raider online gratuit cine da raspunsul cel mai bun primeste funda.

1 răspuns:
| Izabela5799 a răspuns:

Pentru a le viziona doar, intra pe youtube, daca vrei sa afli lucruri despre ele intra pe http://www.tombraiderhub.com/, iar daca vrei sa stii doar cum se numesc ti le spun eu pe rand:Tomb Raider 1, Tomb raider 2, Tomb Raider Adventures Of Lara Croft, Tomb Raider The Last Revelation, Tomb Raider Chronicles, Tomb Raider The Angel Of Darkness, Tomb Raider Legend, Tomb Raider Anniversary, Tomb Raider Underworld, Tomb Raider The Guardian Of Light si mai trebuie sa apara inca un joc din seria tomb raider in 2012.