| jojolik15 a întrebat:

cine imi spune si mie cum se termina filmul IUBIRE ASCUNSA de pe kanal d! funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Muhteşem a răspuns:

Bihter si Behlul nu raman impreuna pentru ca Behlul va fi fortat sa se insoare cu Nihal iar Adnan afla tot ce s-a intamplat intre dna.Bihter si Behlul dar pe la spatele lui si atunci pentru ca Behlul se insoara cu Nihal si pentru ca Adnan afla totul ea hotareste sa se omoare adica sa se impuste pentru ca zice ea ca nu mai are niciun rost in viata nimanui.Atunci se impusca si cred ca se termina de tot serialul Iubire Ascunsa