| Sotaro324 a întrebat:

Cine stie filme horror? gen: Cand nu mai exista puplatie pe pamant doar cativa cu zombie etc virusuri... sau gen cand se pierd intr-o padure si sunt atacati fantome etc... astept cat mai multe cine da filme bune si multe cum am specificat mai sus ia FUNDA + VOT

Răspuns Câştigător
| Lavinia218 a răspuns:

Dawn of the Dead, Quarantine, Rec 1, 2, Quarantie-the terminal, Seria Resident evil, Blindness, seria Wrong turn, The ruins, Last house on the left, Chainsaw massacre, Zombie apocalypse, 28days later, 28 weeks later, Zombieland, Flight of the dead.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

27 days.

| Dragonfly6 a răspuns:

"I am a legend", nu e horror da' se incadreaza in "nu mai exista puplatie pe pamant doar cativa cu zombie etc virusuri"

| ClaRa94 a răspuns:

The Walking Dead. Dar este serial. Abia a apărut sezonul 3. Îl poţi vedea pe vplay. Fă-ţi cont, chiar se merită. Se vede super bine. Partea rea e că suspansul te omoară de la un episod la altul.

| AddaAda a răspuns:

"proiect vrajitoarea" Sunt cu 3 adolescenti care se duc intr-o padure bantuita de o vrajitoare care vrea sa ii omoare. Nu e chiar atat de horror (adica e dar nu foarte laughing ) dar e super marfa

| Carmenutz111 a răspuns:

Mirrors of Hellwinking