| BananaSuparata a întrebat:

Vreau filme horror cu tineri care se pierd in padure si sunt urmariti de criminali, fantome, zombie... tot felul. Horror.Ms

Răspuns Câştigător
| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! O sa-ti recomand un film care are tot ce vrei tu! Intra pe site:
www.filmehd.ro

Si cauta filmul: I SAW THE DEVIL >:)

E infricosator!
Funda? :o3

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut,ai putea incerca sa vizionezi Saw sau The Grudge.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Wrong Turn 2: Dead End
Friday The 13th

| blueangel2001 a răspuns:

Buna Final Destination, Saw, The Omen, Hidden, Silent Hill, The Legend of Bloody Mary, The Children, Lesbian Vampire Killers, Povestea Celor Doua Surori, 13 Fantome, The Blackout, Orfana, Tamara, The Last House On The Left, The Shrine, Hostel, Night Of The Demons, Halloween, The exorcist. Sunt mult mai multe filme, ti-am dat cateva filme care chiar merita sa le vezi :*.Pe care le-am vazut mai bine de 4 ori pe fiecare in parte siti-am mai spus si filme care au mai multe parti :* Deci bafta la cautarea filmelor sau mai este un film Orphana.

| DarkShadow26 a răspuns:

Bună.
1. Hostel
2. Alice, Sweet Alice
3. INBRED
4. The Haunting in Connecticut
5. Atrocious
6. Bereavement